THY Günlük 596 Uçuşla Avrupa Zirvesinde

THY Günlük 596 Uçuşla Avrupa Zirvesinde

GM Dergi 24.02.2021 10:45 24.02.2021 10:45

THY Günlük 596 Uçuşla Avrupa Zirvesinde

Türk Hava Yolları (THY), 15-21 Şubat tarihlerinde günlük ortalama 596 uçuşla Avrupa zirvesindeki yerini korudu.

Avrupa Hava Seyrüsefer Emniyeti Teşkilatının (EUROCONTROL) 15-21 Şubat arasındaki uçuş trafiği raporunu göre, THY günlük ortalama 596 uçuşla Avrupalı rakiplerini geride bıraktı.

 

 

 

 

QM AWARDS 2. Tur Oylama Devam Ediyor!

QM AWARDS 2020 Ödülleri’nin ikinci tur oylaması tüm heyecanı ile devam ediyor. 15 Şubat’ta başlayan ikinci tur oylama turizm camiasından büyük ilgi görüyor. 1 Mart 2021 tarihine kadar devam edecek olan oylamada Turizmin Enleri seçiliyor. Oylama heyecanı gmdergi.com ve qm.awards.com da!

 

“TURİZMİN EN’LERİ SEÇİLİYOR”

QM Awards 2020 ikinci tur oylaması, 15 Şubat – 1 Mart 2021 tarihlerinde gerçekleşecek olup ve ödüller muhteşem bir gala gecesiyle sahipleriyle buluşacak.

QM Awards, 11 yıldır Türkiye’yi başarı ile temsil eden, ülkesine ve sektöre katma değer sağlamayı sürdüren ve bunu misyon edinen, markalaşma sürecini tamamlamış ve sürdürülebilir yönetim anlayışını benimsemiş tüm sektör paydaşlarını da rol – model olarak turizm sektörünün değerlendirmesine sunuyor.

11 yıldır “Turizmin En’leri”nin belirlendiği “Quality Management AWARDS”; Kalite Yönetim Ödülleri,  Türkiye Turizm Endüstrisinin profesyonellerini, tüm turizm yatırım ve yatırımcılarını, bölge, tur operatörü, acente, taşeron, kişi, kurum ve özel teşebbüsleri takdir ve teşvik etmek amacıyla Türk turizmine kazandırılmış en kapsamlı ödül töreni olmanın haklı gururunu yaşıyor.

İKİNCİ TUR OYLAMANIN KURALLARI

tur QM Awards 2020 oylaması; birinci turdaki gibi GM okurlarına ve turizm endüstrisine e-posta ve www.gmdergi.com, www.qmawards.com online siteleri üzerinde yer alan oylama linki ile sunulacak. İkinci turda adaylar birinci turda kullandıkları e-mail adresi ile yine bir kez oy kullanabilecek. Oylama anketi tamamlandıktan sonra kişilerin mailine gelen anket onay linki tıklanarak oy işlemi tamamlanıyor.

Original Article

Login and/or register to view page statistics